I

I/65

cesta I. triedy · 122,6 km· okresy Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice, Zlaté Moravce, Martin, Nitra, Žarnovica

Nehody 2023 až 2025
225 z toho 141 s ujmou
Nehody na km a rok
0,61
Zmena oproti 2020 až 2022
−10 %
Smrteľné nehody 2023 až 2025
8
Voči cestám I. triedy
horšia ako 69 % km triedy
Doprava (sčítanie 2022)
7 740 vozidiel denne

Načítavam mapu

Po staničení

Nehody na km a rok, úsek po úseku od začiatku cesty.

0 km20406080100120

Nehody na km a rok

  • do 0,25
  • 0,25 až 0,5
  • 0,5 až 1
  • 1 až 2
  • nad 2
  • bez údajov

menejviac

Nehody po rokoch

Vybraný úsek, km 27,2 až 29,8. Do 2022 polícia (ISDN), od 2023 mapa nehôd.

358120124201322014520152201642017620183201972020520217202272023420245202542026
všetky nehody s ujmou na zdraví 2026: len do septembra

I/65 voči ostatným cestám I. triedy

Stĺpce: ako sú rozložené nehody na km a rok na všetkých úsekoch triedy na Slovensku (3 334 km). Bodky: úseky I/65. Celá cesta má 0,61, viac ako 69 % km triedy.

bežný úsek triedy · 0,39vybraný úsek · 2,030,100,200,50125

Os je logaritmická, nehody na km a rok za 2023 až 2025.

Ako cestu hodnotia

Klasifikácia bezpečnosti Slovenskej správy ciest a hodnotenie Útvaru hodnoty za peniaze.

Klasifikácia SSC

  • Nitra/Chrenová - Čaradice km 0,0 až 34,7 (policajný km) · 12. v poradí 10stredná bezpečnosť
  • Hronský Beňadik - Nová Baňa km 41,4 až 49,7 (policajný km) · 30. v poradí 25vysoká bezpečnosť
  • Bzenica - Ladomerská Vieska km 60,7 až 76,0 (policajný km) · 25. v poradí 15stredná bezpečnosť
  • Ladomeský Vieska - Kremnica km 76,0 až 91,7 (policajný km) · 26. v poradí 15stredná bezpečnosť
  • Kremnica - Turčianske Teplice km 91,7 až 109,7 (policajný km) · 15. v poradí 10stredná bezpečnosť
  • Turčianske Teplice - Príbovce km 109,7 až 128,9 (policajný km) · 5. v poradí 4nízka bezpečnosť
  • Príbovce - Martin km 128,9 až 140,0 (policajný km) · 9. v poradí 6nízka bezpečnosť

Skóre 3 až 25, vyššie je bezpečnejšie. 3 až 9 nízka, 10 až 15 stredná, 16 až 25 vysoká.

Hodnotenie ÚHP

  • križ. II/511 x I/65, okr. Zlaté Moravce → križ. I/65 x R1, okr. Zlaté Moravce km 23,6 až 24,0 · 7 290 voz. denne · 2 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. II/519 x I/65, okr. Martin → križ. I/65 x I/65D, okr. Martin km 111,4 až 116,0 · 8 045 voz. denne · 13 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. I/65 x I/65D, okr. Martin → križ. I/65 x MK, Martin, okr. Martin km 116,0 až 119,0 · 14 060 voz. denne · 7 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. I/65 x MK, Martin, okr. Martin → kon. cesty I/65, križ. I/18 x I/65 x MK, Martin, okr. Martin km 118,8 až 122,6 · 17 655 voz. denne · 20 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • kon. cesty I/65, križ. I/18 x I/65 x MK, Martin, okr. Martin → kon. cesty I/65, križ. I/18 x I/65 x MK, Martin, okr. Martin km 122,7 až 122,8 · 22 973 voz. denne vysokánehodovosť
  • križ. I/65 x I/9, Ladomerská Vieska, okr. Žiar nad Hronom → kon. cesty II/578, križ. II/578 x I/65, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom km 58,3 až 74,0 · 7 042 voz. denne · 16 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • križ. II/428 x I/65 x R1, okr. Žiar nad Hronom → križ. I/65 x R1, okr. Žiar nad Hronom km 43,4 až 52,6 · 4 227 voz. denne · 12 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • križ. I/65 x R1, okr. Žiar nad Hronom → križ. I/65 x I/9, Ladomerská Vieska, okr. Žiar nad Hronom km 52,6 až 58,3 · 7 669 voz. denne · 8 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • kon. cesty I/14, križ. I/14 x I/65, okr. Turčianske Teplice → križ. II/519 x I/65, okr. Martin km 92,0 až 111,4 · 6 270 voz. denne · 26 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • križ. I/65 x R3, okr. Turčianske Teplice → kon. cesty I/14, križ. I/14 x I/65, okr. Turčianske Teplice km 91,0 až 92,0 · 3 763 voz. denne priemernánehodovosť
  • zač. cesty I/65, križ. I/51 x I/64 x I/65 x MK, Nitra, okr. Nitra → križ. II/511 x I/65, okr. Zlaté Moravce km 0,0 až 23,1 · 4 197 voz. denne · 14 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. I/65 x R1, okr. Zlaté Moravce → križ. II/511 x I/65, okr. Zlaté Moravce km 25,1 až 25,1 · 7 290 voz. denne priemernánehodovosť
  • kon. cesty II/578, križ. II/578 x I/65, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom → kon. cesty R3, križ. I/65 x R3, hr. vl. NDS, STAT, hr. spr. NDS - SSUR ZV, SSC - IVSC ZA, okr. Turčianske Teplice km 74,0 až 86,3 · 4 395 voz. denne · 10 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/511 x I/65, okr. Zlaté Moravce → križ. I/65 x I/76 x R1, okr. Žarnovica km 25,1 až 35,1 · 3 860 voz. denne · 6 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
  • križ. I/65 x I/76 x R1, okr. Žarnovica → križ. II/428 x I/65 x R1, okr. Žiar nad Hronom km 35,1 až 43,4 · 1 983 voz. denne · 4 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
  • kon. cesty R3, križ. I/65 x R3, hr. vl. NDS, STAT, hr. spr. NDS - SSUR ZV, SSC - IVSC ZA, okr. Turčianske Teplice → križ. I/65 x R3, okr. Turčianske Teplice km 86,3 až 91,0 · 3 763 voz. denne · 2 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť

Nehodové lokality

Miesta, kde polícia alebo SSC evidujú opakované nehody.

  • km 27,0 až 27,3 2025 · polícia · 1 ťažko zranení 6nehôd
  • km 27,0 až 27,3 2025 · SSC 6nehôd
  • km 138,5 až 139,3 2025 · polícia 5nehôd
  • km 138,5 až 139,3 2025 · SSC 5nehôd
  • km 136,0 až 137,0 2024 · polícia 7nehôd
  • km 138,0 až 139,4 2024 · polícia · 1 mŕtvy · 2 ťažko zranení 8nehôd
  • km 27,0 až 28,0 2023 · polícia 7nehôd
  • km 138,9 až 139,3 2023 · polícia · 3 ťažko zranení 7nehôd
Ďalšie lokality (29)
  • km 26,2 až 28,02022 9
  • km 95,6 až 96,12022 6
  • km 128,8 až 129,72022 5
  • km 138,9 až 139,92022 7
  • km 26,7 až 27,82021 7
  • km 26,8 až 28,22020 8
  • km 95,2 až 97,02020 8
  • km 136,4 až 137,82020 9
  • km 139,2 až 140,02020 5
  • km 128,8 až 129,32019 5
  • km 136,5 až 138,12019 9
  • km 27,0 až 28,02018 7
  • km 77,6 až 78,52018 6
  • km 138,8 až 140,32018 7
  • km 23,0 až 23,62017 7
  • km 27,1 až 28,12017 5
  • km 137,4 až 139,02017 11
  • km 27,0 až 27,12016 5
  • km 131,7 až 133,52016 9
  • km 135,8 až 136,42016 6
  • km 27,0 až 27,32015 8
  • km 63,1 až 64,22015 9
  • km 78,1 až 79,02015 5
  • km 128,8 až 129,82015 5
  • km 132,1 až 133,12015 6
  • km 135,5 až 136,62015 7
  • km 92,3 až 93,32014 5
  • km 135,8 až 137,12014 8
  • km 138,0 až 139,62014 8

Kilometre sú policajné, na mape umiestnené s presnosťou ±140 m.

Doprava

Celoštátne sčítanie dopravy 2022, vozidiel za 24 hodín v oboch smeroch.

  • km 0,3 sčítací úsek 80350 · 1 292 nákladných 10 365vozidiel
  • km 5,2 sčítací úsek 80357 · 898 nákladných 6 983vozidiel
  • km 10,2 sčítací úsek 80360 · 410 nákladných 2 628vozidiel
  • km 17,1 sčítací úsek 80370 · 507 nákladných 3 010vozidiel
  • km 23,1 sčítací úsek 80380 · 1 370 nákladných 9 472vozidiel
  • km 25,1 sčítací úsek 80390 · 819 nákladných 4 764vozidiel
  • km 33,7 sčítací úsek 80400 · 762 nákladných 5 063vozidiel
  • km 36,1 sčítací úsek 90810 · 354 nákladných 2 438vozidiel
Ďalšie sčítacie úseky (25)
  • km 42,8 3 372
  • km 43,7 3 858
  • km 46,5 4 337
  • km 50,7 6 926
  • km 57,2 10 574
  • km 58,3 7 476
  • km 60,5 9 653
  • km 68,1 8 878
  • km 73,1 8 357
  • km 74,1 6 956
  • km 75,0 6 855
  • km 80,8 5 164
  • km 85,3 5 193
  • km 92,1 8 156
  • km 95,5 10 742
  • km 96,0 11 627
  • km 97,1 8 887
  • km 100,8 9 641
  • km 107,0 11 338
  • km 111,4 19 192
  • km 115,3 23 226
  • km 116,6 11 225
  • km 118,1 15 623
  • km 119,0 20 302
  • km 120,5 22 256
Úseky

Nehodovosť slovenských ciest úsek po úseku, len z verejných zdrojov. Zdroj: SSC Cestná databanka (CC BY 4.0), MV SR, MF SR ÚHP, ÚGKK SR, © prispievatelia OpenStreetMap.

Projekt z HackNitra Build Day, 7. 11. 2026.