I

I/67

cesta I. triedy · 61,3 km· okresy Rožňava, Rimavská Sobota, Poprad, Revúca

Nehody 2023 až 2025
75 z toho 42 s ujmou
Nehody na km a rok
0,41
Zmena oproti 2020 až 2022
+10 %
Smrteľné nehody 2023 až 2025
2
Voči cestám I. triedy
horšia ako 52 % km triedy
Doprava (sčítanie 2022)
2 900 vozidiel denne

Načítavam mapu

Po staničení

Nehody na km a rok, úsek po úseku od začiatku cesty.

0 km102030405060

Nehody na km a rok

  • do 0,25
  • 0,25 až 0,5
  • 0,5 až 1
  • 1 až 2
  • nad 2
  • bez údajov

menejviac

Nehody po rokoch

Celá cesta, štatistika polície ISDN (topografia nehôd).

50100150138201297201310520141102015452016262017232018202019262020182021242022262023252024242025172026
všetky nehody s ujmou na zdraví 2026: len do septembra

I/67 voči ostatným cestám I. triedy

Stĺpce: ako sú rozložené nehody na km a rok na všetkých úsekoch triedy na Slovensku (3 334 km). Bodky: úseky I/67. Celá cesta má 0,41, viac ako 52 % km triedy.

bežný úsek triedy · 0,390,100,200,50125

Os je logaritmická, nehody na km a rok za 2023 až 2025.

Ako cestu hodnotia

Klasifikácia bezpečnosti Slovenskej správy ciest a hodnotenie Útvaru hodnoty za peniaze.

Klasifikácia SSC

  • Abovce - Tornaľa km 0,0 až 13,4 (policajný km) · 6. v poradí 5nízka bezpečnosť
  • Brzotín - Dobšiná km 13,4 až 39,5 (policajný km) · 15. v poradí 10stredná bezpečnosť
  • Dobšiná - Vernár km 39,5 až 62,4 (policajný km) · 5. v poradí 5nízka bezpečnosť

Skóre 3 až 25, vyššie je bezpečnejšie. 3 až 9 nízka, 10 až 15 stredná, 16 až 25 vysoká.

Hodnotenie ÚHP

  • križ. I/67 x R2, okr. Revúca → križ. I/16 x I/67, Tornaľa, okr. Revúca km 11,0 až 13,3 · 4 727 voz. denne · 6 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. I/16 x I/67, Tornaľa, okr. Revúca → križ. II/526 x I/67, Rožňava, okr. Rožňava km 13,4 až 13,8 · 5 174 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. II/526 x I/67, Rožňava, okr. Rožňava → križ. II/533 x I/67, Gemerská Poloma, okr. Rožňava km 15,2 až 22,8 · 4 711 voz. denne · 10 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • križ. II/535 x I/67, okr. Rožňava → kon. cesty I/67, križ. I/66 x I/67, okr. Poprad km 47,2 až 61,3 · 1 582 voz. denne · 9 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/587 x I/67, okr. Rožňava → križ. II/535 x I/67, okr. Rožňava km 26,7 až 47,2 · 2 834 voz. denne · 19 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/526 x I/67, Rožňava, okr. Rožňava → križ. II/526 x I/67, Rožňava, okr. Rožňava km 13,8 až 15,2 · 5 097 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych podpriemernánehodovosť
  • zač. cesty I/67, na št. hr. Kráľ - Bánréve, okr. Rimavská Sobota → kon. cesty II/571, križ. II/571 x I/67, okr. Rimavská Sobota km 0,0 až 1,8 · 1 640 voz. denne nízkanehodovosť
  • kon. cesty II/571, križ. II/571 x I/67, okr. Rimavská Sobota → križ. I/67 x R2, okr. Revúca km 1,8 až 11,0 · 3 147 voz. denne · 3 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
  • križ. II/533 x I/67, Gemerská Poloma, okr. Rožňava → križ. II/587 x I/67, okr. Rožňava km 22,8 až 26,7 · 3 451 voz. denne nízkanehodovosť

Nehodové lokality

Miesta, kde polícia alebo SSC evidujú opakované nehody.

  • km 12,8 až 13,6 2017 · polícia · 1 mŕtvy · 4 ťažko zranení 5nehôd

Kilometre sú policajné, na mape umiestnené s presnosťou ±140 m.

Doprava

Celoštátne sčítanie dopravy 2022, vozidiel za 24 hodín v oboch smeroch.

  • km 0,9 sčítací úsek 92089 · 594 nákladných 1 393vozidiel
  • km 2,0 sčítací úsek 92080 · 692 nákladných 2 493vozidiel
  • km 6,9 sčítací úsek 92070 · 637 nákladných 2 686vozidiel
  • km 11,0 sčítací úsek 92071 · 630 nákladných 4 514vozidiel
  • km 13,5 sčítací úsek 00643 · 854 nákladných 6 529vozidiel
  • km 13,7 sčítací úsek 00646 · 859 nákladných 6 574vozidiel
  • km 15,7 sčítací úsek 00647 · 655 nákladných 5 112vozidiel
  • km 18,5 sčítací úsek 00640 · 750 nákladných 5 452vozidiel
Ďalšie sčítacie úseky (7)
  • km 22,8 3 748
  • km 27,2 3 056
  • km 37,4 2 911
  • km 38,9 2 049
  • km 49,0 1 696
  • km 51,8 1 028
  • km 59,2 1 530
Úseky

Nehodovosť slovenských ciest úsek po úseku, len z verejných zdrojov. Zdroj: SSC Cestná databanka (CC BY 4.0), MV SR, MF SR ÚHP, ÚGKK SR, © prispievatelia OpenStreetMap.

Projekt z HackNitra Build Day, 7. 11. 2026.