- Nehody október 2023 až september 2026
- 62
- Nehody na km a rok
- 0,42
- Zmena oproti roku predtým
- −25 %
- Smrteľné nehody október 2023 až september 2026
- 2
- Voči cestám II. triedy
- horšia ako 77 % km triedy
- Doprava (sčítanie 2022)
- 4 600 vozidiel denne
Načítavam mapu
Po staničení
Nehody na km a rok, úsek po úseku od začiatku cesty.
Nehody na km a rok
menej nehôdviac nehôd
Úseky cesty
12 úsekov v poradí staničenia. Každý má vlastnú stránku s nehodami.
- 1 Kúty – Čárykm 0,0 až 5,2 · 5,2 km · 5 nehôd 0,32na km a rok
- 2 Čáry – Šaštín-Strážekm 5,2 až 9,4 · 4,3 km · 9 nehôd 0,70na km a rok
- 3 Šaštín-Stráže – Štefanovkm 9,4 až 13,4 · 4,0 km · 6 nehôd 0,50na km a rok
- 4 Štefanovkm 13,4 až 15,6 · 2,2 km · 3 nehôd 0,46na km a rok
- 5 Štefanov – Dojčkm 15,6 až 20,9 · 5,3 km · 9 nehôd 0,57na km a rok
- 6 Dojč – Senicakm 20,9 až 25,7 · 4,8 km · 2 nehôd 0,14na km a rok
- 7 Senicakm 25,7 až 30,9 · 5,3 km · 16 nehôd 1,02+75 %
- 8 Senica – Sobotištekm 30,9 až 35,2 · 4,3 km · 5 nehôd 0,38na km a rok
- 9 Sobotištekm 35,2 až 39,6 · 4,3 km · 4 nehôd 0,31na km a rok
- 10 Sobotište – Vrbovcekm 39,6 až 42,5 · 2,9 km · 1 nehôd 0,12na km a rok
- 11 Vrbovcekm 42,5 až 45,8 · 3,4 km · 1 nehôd 0,10na km a rok
- 12 Vrbovcekm 45,8 až 49,5 · 3,7 km · 1 nehôd 0,09na km a rok
Nehody po rokoch
Vybraný úsek, km 8,8 až 13,4. Do 2022 polícia (ISDN), od 2023 mapa nehôd.
II/500 voči ostatným cestám II. triedy
Stĺpce: ako sú rozložené nehody na km a rok na všetkých úsekoch triedy na Slovensku (3 608 km). Bodky: úseky II/500. Celá cesta má 0,42, viac ako 77 % km triedy.
Os je logaritmická, nehody na km a rok od októbra 2023 do septembra 2026.
Ako cestu hodnotia
Klasifikácia bezpečnosti Slovenskej správy ciest a hodnotenie Útvaru hodnoty za peniaze.
Hodnotenie ÚHP
- zač. cesty II/500, križ. I/2 x II/500, Kúty, okr. Senica → križ. II/500 x II/590, okr. Senica km 0,0 až 10,6 · 4 108 voz. denne · 10 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
- križ. II/500 x II/590, okr. Senica → križ. II/500 x I/51 x MK, Senica, okr. Senica km 13,4 až 28,2 · 7 149 voz. denne · 12 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
- križ. II/500 x I/51 x MK, Senica, okr. Senica → križ. II/500 x II/581, Sobotište, okr. Senica km 28,3 až 35,0 · 2 778 voz. denne · 6 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
- križ. II/500 x II/581, Sobotište, okr. Senica → kon. cesty II/500, križ. II/499 x II/500, Vrbovce Časť Šance, okr. Myjava km 35,2 až 49,5 · 873 voz. denne · 2 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
- križ. II/500 x II/581, Sobotište, okr. Senica → križ. II/500 x II/581, Sobotište, okr. Senica km 35,0 až 35,2 · 895 voz. denne nízkanehodovosť
Nehodové lokality
Miesta, kde polícia alebo SSC evidujú opakované nehody.
- km 9,2 až 10,2 2023 · polícia · 1 ťažko zranení 6nehôd
- km 28,0 až 28,9 2022 · polícia 6nehôd
- km 27,4 až 28,3 2021 · polícia 5nehôd
- km 27,8 až 29,1 2019 · polícia 6nehôd
- km 27,7 až 28,8 2017 · polícia 6nehôd
Kilometre sú policajné, na mape umiestnené s presnosťou ±140 m.
Doprava
Celoštátne sčítanie dopravy 2022, vozidiel za 24 hodín v oboch smeroch.
- km 0,0 sčítací úsek 80910 · 792 nákladných 4 479vozidiel
- km 10,2 sčítací úsek 80920 · 1 053 nákladných 5 378vozidiel
- km 14,5 sčítací úsek 80930 · 1 515 nákladných 7 629vozidiel
- km 21,0 sčítací úsek 80940 · 1 155 nákladných 8 042vozidiel
- km 25,3 sčítací úsek 80941 · 1 120 nákladných 9 015vozidiel
- km 28,3 sčítací úsek 80942 · 781 nákladných 7 289vozidiel
- km 30,1 sčítací úsek 80950 · 641 nákladných 4 038vozidiel
- km 35,1 sčítací úsek 81950 · 133 nákladných 1 027vozidiel
Ďalšie sčítacie úseky (1)
- km 45,9 1 006