Nehody 2023 až 2025
253 z toho 144 s ujmou
Nehody na km a rok
0,38
Zmena oproti 2020 až 2022
−10 %
Smrteľné nehody 2023 až 2025
6
Voči cestám II. triedy
horšia ako 73 % km triedy
Doprava (sčítanie 2022)
5 220 vozidiel denne

Načítavam mapu

Po staničení

Nehody na km a rok, úsek po úseku od začiatku cesty.

0 km50100150200

Nehody na km a rok

  • do 0,25
  • 0,25 až 0,5
  • 0,5 až 1
  • 1 až 2
  • nad 2
  • bez údajov

menejviac

Nehody po rokoch

Celá cesta, štatistika polície ISDN (topografia nehôd).

5010015012920121362013129201411220151092016127201712620181042019872020942021922022822023862024792025582026
všetky nehody s ujmou na zdraví 2026: len do septembra

II/507 voči ostatným cestám II. triedy

Stĺpce: ako sú rozložené nehody na km a rok na všetkých úsekoch triedy na Slovensku (3 611 km). Bodky: úseky II/507. Celá cesta má 0,38, viac ako 73 % km triedy.

bežný úsek triedy · 0,170,100,200,5012

Os je logaritmická, nehody na km a rok za 2023 až 2025.

Ako cestu hodnotia

Klasifikácia bezpečnosti Slovenskej správy ciest a hodnotenie Útvaru hodnoty za peniaze.

Hodnotenie ÚHP

  • križ. II/507 x I/63, okr. Dunajská Streda → križ. II/507 x II/572, Dunajská Streda, okr. Dunajská Streda km 10,7 až 12,6 · 9 085 voz. denne · 4 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. II/507 x D1, okr. Bytča → križ. I/10 x II/507 x MK, okr. Bytča km 198,7 až 199,5 · 6 752 voz. denne · 3 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • zač. cesty II/541, križ. II/507 x II/541, Kotešová, okr. Bytča → kon. cesty II/507, križ. I/11 x II/507 x MK, Žilina, okr. Žilina km 202,6 až 215,6 · 4 747 voz. denne · 26 ťažko zranených alebo mŕtvych vysokánehodovosť
  • križ. II/507 x II/513 x MK, Hlohovec, okr. Hlohovec → križ. II/507 x II/513 x MK, Hlohovec, okr. Hlohovec km 67,8 až 68,3 · 8 723 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • zač. cesty II/574, križ. II/507 x II/574, Pruské, okr. Ilava → križ. I/49 x II/507 x MK, Púchov, okr. Púchov km 154,0 až 168,7 · 4 087 voz. denne · 20 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • križ. I/49 x II/507 x MK, Púchov, okr. Púchov → križ. II/507 x II/517, Považská Bystrica Časť Orlové, okr. Považská Bystrica km 168,7 až 183,6 · 6 129 voz. denne · 19 ťažko zranených alebo mŕtvych nadpriemernánehodovosť
  • zač. cesty II/507, križ. III/1421 x II/506 x II/507, Gabčíkovo, okr. Dunajská Streda → križ. II/507 x I/63, okr. Dunajská Streda km 0,0 až 10,7 · 5 644 voz. denne · 9 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x II/572, Dunajská Streda, okr. Dunajská Streda → križ. II/507 x I/75 x MK, okr. Galanta km 12,6 až 38,8 · 5 677 voz. denne · 18 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/75 x MK, okr. Galanta → križ. I/35 x II/507, okr. Galanta km 38,8 až 45,5 · 8 686 voz. denne · 6 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/62, Šintava, okr. Galanta → križ. II/507 x II/513 x MK, Hlohovec, okr. Hlohovec km 48,9 až 67,8 · 3 281 voz. denne · 11 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • kon. cesty II/515, križ. II/507 x II/515, Kočovce Časť Rakoľuby, okr. Nové Mesto nad Váhom → križ. II/507 x I/9, okr. Trenčín km 110,9 až 125,8 · 2 190 voz. denne · 11 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/9, okr. Trenčín → križ. II/507 x I/61a, Trenčín, okr. Trenčín km 125,9 až 128,9 · 16 984 voz. denne · 3 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/57, okr. Trenčín → zač. cesty II/574, križ. II/507 x II/574, Pruské, okr. Ilava km 145,0 až 154,0 · 2 944 voz. denne · 8 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/507 x II/517, Považská Bystrica Časť Orlové, okr. Považská Bystrica → križ. II/507 x D1, okr. Bytča km 183,6 až 198,7 · 4 766 voz. denne · 10 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. I/10 x II/507 x MK, okr. Bytča → zač. cesty II/541, križ. II/507 x II/541, Kotešová, okr. Bytča km 199,5 až 202,6 · 4 469 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych priemernánehodovosť
  • križ. II/499 x II/507, Banka, okr. Piešťany → križ. II/507 x D1, okr. Nové Mesto nad Váhom km 88,2 až 100,0 · 2 714 voz. denne · 5 ťažko zranených alebo mŕtvych podpriemernánehodovosť
  • križ. I/35 x II/507, okr. Galanta → križ. II/507 x I/62, Šintava, okr. Galanta km 45,5 až 47,2 · 11 546 voz. denne · 2 ťažko zranených alebo mŕtvych podpriemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/61a, Trenčín, okr. Trenčín → križ. II/507 x I/61 x MK, Trenčín, okr. Trenčín km 128,5 až 131,1 · 13 916 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych podpriemernánehodovosť
  • križ. II/507 x I/61 x MK, Trenčín, okr. Trenčín → križ. II/507 x I/57, okr. Trenčín km 131,2 až 145,0 · 3 415 voz. denne · 6 ťažko zranených alebo mŕtvych podpriemernánehodovosť
  • zač. cesty II/514, križ. II/507 x II/514 x MK, okr. Hlohovec → križ. II/499 x II/507, Banka, okr. Piešťany km 70,8 až 88,2 · 2 749 voz. denne · 3 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
  • križ. II/507 x II/513 x MK, Hlohovec, okr. Hlohovec → zač. cesty II/514, križ. II/507 x II/514 x MK, okr. Hlohovec km 68,3 až 70,8 · 9 921 voz. denne · 1 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť
  • križ. II/507 x D1, okr. Nové Mesto nad Váhom → kon. cesty II/515, križ. II/507 x II/515, Kočovce Časť Rakoľuby, okr. Nové Mesto nad Váhom km 102,1 až 110,9 · 1 154 voz. denne · 2 ťažko zranených alebo mŕtvych nízkanehodovosť

Nehodové lokality

Miesta, kde polícia alebo SSC evidujú opakované nehody.

  • km 70,1 až 71,4 2023 · polícia 8nehôd
  • km 220,0 až 220,8 2023 · polícia · 2 ťažko zranení 5nehôd
  • km 203,8 až 204,5 2021 · polícia · 2 ťažko zranení 5nehôd
  • km 11,8 až 13,1 2020 · polícia 6nehôd
  • km 215,5 až 216,9 2020 · polícia · 2 ťažko zranení 6nehôd
  • km 139,3 až 139,9 2019 · polícia · 1 ťažko zranení 5nehôd
  • km 69,5 až 70,5 2018 · polícia · 1 mŕtvy 5nehôd
  • km 72,0 až 73,0 2017 · polícia 6nehôd
Ďalšie lokality (7)
  • km 131,2 až 131,82017 5
  • km 160,8 až 161,32017 5
  • km 147,5 až 148,42016 7
  • km 188,7 až 189,92016 6
  • km 219,0 až 220,02015 5
  • km 12,5 až 13,72014 8
  • km 216,5 až 217,52014 5

Kilometre sú policajné, na mape umiestnené s presnosťou ±140 m.

Doprava

Celoštátne sčítanie dopravy 2022, vozidiel za 24 hodín v oboch smeroch.

  • km 0,0 sčítací úsek 82130 · 528 nákladných 5 849vozidiel
  • km 6,9 sčítací úsek 82140 · 882 nákladných 7 664vozidiel
  • km 11,7 sčítací úsek 82141 · 1 315 nákladných 13 082vozidiel
  • km 12,7 sčítací úsek 80871 · 1 388 nákladných 15 909vozidiel
  • km 13,3 sčítací úsek 80866 · 1 443 nákladných 7 179vozidiel
  • km 24,5 sčítací úsek 80859 · 1 397 nákladných 5 758vozidiel
  • km 27,7 sčítací úsek 80858 · 843 nákladných 3 807vozidiel
  • km 33,4 sčítací úsek 80840 · 1 215 nákladných 5 287vozidiel
Ďalšie sčítacie úseky (45)
  • km 39,0 12 761
  • km 40,8 12 575
  • km 41,5 10 729
  • km 42,1 9 039
  • km 45,8 12 304
  • km 48,9 3 406
  • km 56,0 1 497
  • km 58,3 3 253
  • km 67,7 15 810
  • km 68,4 11 870
  • km 71,1 5 233
  • km 73,4 2 130
  • km 88,4 7 822
  • km 89,7 3 186
  • km 96,2 2 481
  • km 97,2 1 435
  • km 111,0 1 464
  • km 124,1 4 926
  • km 125,9 16 504
  • km 127,4 15 610
  • km 130,0 15 401
  • km 131,3 10 319
  • km 135,7 2 643
  • km 138,2 3 068
  • km 141,1 5 534
  • km 144,0 6 098
  • km 145,4 3 821
  • km 145,8 3 886
  • km 151,3 3 783
  • km 154,0 4 307
  • km 156,2 4 193
  • km 162,1 5 356
  • km 168,8 13 418
  • km 170,6 4 240
  • km 178,9 6 370
  • km 183,6 6 373
  • km 192,4 5 501
  • km 198,1 6 615
  • km 198,7 9 721
  • km 199,6 7 915
  • km 201,8 5 758
  • km 202,7 4 679
  • km 208,0 6 110
  • km 213,0 7 643
  • km 214,2 10 832
Úseky

Nehodovosť slovenských ciest úsek po úseku, len z verejných zdrojov. Zdroj: SSC Cestná databanka (CC BY 4.0), MV SR, MF SR ÚHP, ÚGKK SR, © prispievatelia OpenStreetMap.

Projekt z HackNitra Build Day, 7. 11. 2026.